KILKA SŁÓW O NAS

Mokotowska
szkoła gitary

Szkoła gitary na warszawskim Mokotowie to wyjątkowe miejsce, które powstało z pasji do muzyki i gitary.

Oferujemy autorskie programy nauczania dla studentów na każdym poziomie zaawansowania. Z nami nauczysz się grać ulubione utwory na gitarze elektrycznej, akustycznej, klasycznej oraz na ukulele.

Dzięki indywidualnemu podejściu – każdy program dopasowany jest do aktualnych umiejętności i predyspozycji ucznia.

Jeśli gra na gitarze to Twoje marzenie – dołącz do naszej szkoły i zacznijmy grać!

Do zobaczenia w szkole
Nikodem Gosławski

NAJLEPSZA GITAROWA EDUKACJA

• Profesjonalny program nauki – dopasowany do wieku i umiejętności każdego ucznia
  • Pasja i zaangażowanie – kochamy dzielić się wiedzą!
  • Bezpłatna lekcja próbna – zapisz się na 30-minutową lekcję próbną i sprawdź czy nasza szkoła jest dla Ciebie
  • Wygodna lokalizacja – tylko 100m od Metro Pole Mokotowskie
  • Szkoła otwarta dla każdego – niezależnie od wieku i bez egzaminów wstępnych
  • Uczymy grać w języku polskim i angielskim

OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

5/5
"Z Nikodemem pracuję od roku i uważam, że to była świetnia decyzja. Nikodem bardzo dobrze tłumaczy teorię muzyki, przerabiamy wiele utworów w różnych stylach muzycznych i przede wszystkim pomaga mi zrozumieć jak działa muzyka, aby grać w świadomy sposób. Bardzo polecam lekcje z Nikodemem i jego szkołę."
MACIEJ ADAMCZYK
4.8/5
"Nikodem do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i dobiera ćwiczenia do jego potrzeb i umiejętności. Jest przy tym niezwykle cierpliwy. Potrafi zarazić pasją do gry na instrumencie. Można poczuć wiatr radości we włosach, jak przy jeździe na rowerze z górki. Bardzo szczerze polecam go jako nauczyciela! "
DOMINIKA BRODOWSKA
4.9/5
"Nikodem udowodnił mi, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć grać na gitarze. Zna każdy styl, od rocka po jazz - nie ma rzeczy, której nie mógłby Cię nauczyć. Po kilku latach nauki gorąco i z czystym sumieniem polecam lekcje gitary z Nikodemem."
Piotr Marek
4.9/5
"Serdecznie polecam Nikodema Gosławskiego jako gitarzystę i edukatora. Jest to muzyk który odnajdzie się w każdej sytuacji muzycznej i świetnie sprawdza się w roli korepetytora."
Aleksander Szczerkowski

zaczynamy